5+1 AKCIÓ

Sastāvdaļu sinerģiskā iedarbība

Galvenā sastāvdaļa katrā Defendyl-Imunoglukan P4H® produktā ir dabīgais patentētais IMG®.

Produkti satur arī C vitamīnu un cinku, kas ir vieni no svarīgākajiem antioksidantiem un kopā ar IMG® atbalsta imūnsistēmas darbību.

C vitamīna un cinka nozīme

C vitamīns

C vitamīnam ir nozīme imūnsistēmas darbībā un šūnu aizsardzībā pret oksidatīvo stresu. C vitamīns palīdz samazināt nogurumu un spēku izsīkumu. Tas veicina enerģijas izdalīšanos vielmaiņas laikā, nervu sistēmas darbību un normālu psiholoģisko stāvokli. C vitamīns palielina dzelzs uzsūkšanos un veicina E vitamīna samazinātās formas atjaunošanos.

Organisma uzņēmība pret infekcijām ir lielāka, kad esam noguruši un spēki ir izsīkuši, tāpēc C vitamīnu ieteicams lietot gan profilaktiski, gan infekcijas laikā.

Cinks

Cinks ir mikroelements, kas ir nozīmīgs vairāk nekā 300 fermentatīvajiem procesiem. Cinks palīdz uzturēt veselīgu ādu, kaulus, matus un nagus, kā arī saglabāt labu redzi. Tam ir nozīme DNS sintēzē, skābju un bāzu, ogļhidrātu, taukskābju un mikroelementu metabolismā. Pētot gados vecākus cilvēkus, kuriem bija pneimonija, tika konstatēts, ka viņiem ir cinka deficīts.

Cinks ietilpst kapsulu Defendyl-Imunoglukan P4H®.

Atklājiet sev mūsu produktus

Atklājiet sev mūsu produktus

  • Imunitātes stiprināšana

Kad lietot Defendyl-Imunoglukan P4H®

Interesants un pamācošs saturs par imūnsistēmas lomu cilvēka ikdienas dzīvē.

Saaukstēšanās, gripas un citu vīrusu infekciju sezonas laikā

Saaukstēšanās, gripas un citu vīrusu infekciju sezonas laikā

Neatkarīgi no tā, ar kādu vīrusu jūs cīnāties (piem., saaukstēšanās, gripa utt.), atveseļojoties ir ieteicams pienācīgi atpūsties, dzert daudz šķidruma un stiprināt imūnsistēmu.

Vairāk

Kad mums ir novājināta imūnsistēma

Vairāk